Loading...

Cera naczynkowa

Ten problem dotyczy przede wszystkim kobiet, ponieważ estrogeny mają rozluźniający wpływ na naczynia krwionośnie, a ponadto płeć piękna ma cieńszą skórę niż mężczyźni. Mowa oczywiście o cerze naczynkowej, która jest niezwykle delikatna i wymaga odpowiedniej pielęgnacji.

W jaki sposób można sobie z nią radzić? Ważny jest przede wszystkim odpowiedni dobór kosmetyków. Najlepiej stosować te, które są oznaczone z przeznaczeniem dla cery naczynkowej i wrażliwej.

W ten sposób unikniemy podrażnienia i zapewnimy skórze odpowiednią opiekę. Wiele kremów i maseczek dla cery naczynkowej jest bogatych w substancje takie jak: witamina C i K, wyciąg z kasztanowca, arnika, rutyna, ekstrakt z miłorzębu japońskiego.

www.towarzystwozdrowia.pl

Wzmacniają one ścianki naczyń krwionośnych, działają regulująco i przeciwzapalnie. Ponadto można również wybrać się do specjalistycznego gabinetu kosmetycznego lub medycyny estetycznej i rozważyć zabieg laserowego zamykania naczyń.

Polega on na kilku sesjach w około trzy-tygodniowych odstępach. Po tej kuracji z pewnością nie będzie śladu po naczynkach.

okulary versace poznań https://prestige-swidnica.pl/toksyna-botulinowa/