Loading...

Pielęgnacja paznokci u mężczyzn

Wbrew pozorom dbanie o paznokcie to nie tylko domena płci pięknej. O atrakcyjne dłonie i paznokcie powinni dbać także mężczyźni.

W przeciwnym wypadku narażamy się na infekcje, złuszczanie się naskórka czy niezdrowy wygląd paznokci. Czy mężczyznom wypada dbać o paznokcie? Wizyta u manicurzystki jest wstydliwa dla większości mężczyzn i korzystanie z jej usług nie stanowi powodu do dumy.

Konsekwencją takiego stereotypu jest fakt, iż większość mężczyzn ma zaniedbane dłonie i paznokcie. W przypadku osób pracujących na budowie czy kopalni jest to zrozumiałe, ale pracując w biurze nie powinniśmy doprowadzać rąk do tragicznego stanu.

Sporadyczne odwiedzanie manicurzystki z pewnością będzie miało wpływ pozytywny na wygląd naszych dłoni. Wizyta ta nie oznacza, że decydujemy się na malowanie czy zdobienie paznokci, ale przede wszystkim na właściwe i precyzyjne ich oczyszczanie.

Taka wizyta to w dużym stopniu element odpowiedniej higieny osobiste, ponieważ pod paznokciami gromadzi się nierzadko dużo brudu.

kosmetyka estetyczna koszalin wolumetria twarzy