Loading...

Pomysł na wieczór kawalerski

Płynnie przechodzimy do tego, co wiąże się z pożegnaniem stanu kawalerskiego przez przyszłego małżonka. Pomiędzy obiema tradycjami (panieńską i kawalerską) można znaleźć wiele analogii.

Organizatorem imprezy dla pana młodego jest oczywiście świadek. To on musi skoordynować logistykę, zapraszając na wieczór najlepszych przyjaciół, znajomych oraz inne bliskie panu młodemu osoby.

Warunek jest jeden – grono musi być ściśle męskie, tak jak jest ściśle kobiece w przypadku wieczoru panieńskiego. Jak ten niepowtarzalny czas powinien przebiegać? Koncepcji jest wiele.

Fajnie wypadają wieczory w zaciszu domowym, których gospodarzem jest świadek (zakładając, że ma możliwości podjęcia na szereg godzin rozbawionej kompanii facetów). Chyba lepiej jednak zdecydować się na wypad do lokalu, w którym można wygodnie usiąść i nie przejmować się domowymi ograniczeniami.

W tle może grać żywa muzyka, na stole pojawią się ulubione napoje wyskokowe. Opcją, którą niektórzy panowie biorą pod uwagę jest występ urodziwej tancerki.